Як відомо, королівське подружжя відправилось у 16-денний міжнародний тур країнами Співдружності націй. Всього за кілька днів герцоги Сассекські взяли участь у багатьох офіційних заходах та встигли відвідати три австралійські міста – Сідней, Даббо та Мельбурн. Останній населений пункт, мабуть, надовго запам'ятається Меган Маркл, адже її добряче налякали.

Читайте також: В тренчі і синій сукні: вагітна Меган Маркл приміряла елегантний образ в Мельбурні

Під час зустрічі з підлітками принц Гаррі та його вагітна дружина розглядали макет "Формули-1". Молодь показала перегони в дії, тому запустила машинки. Від різкого та несподіваного звуку іграшки вагітна Меган Маркл, що стояла поряд з макетом, аж підскочила. Внаслідок стресу герцогиня Сассекська почала реготати, чим розсмішила всіх учасників зустрічі.

За інформацією австралійського таблоїда News.com, саме Меган Маркл запропонувала підліткам натиснути кнопку пуску та продемонструвати перегони не тільки на словах. Проте, мабуть, герцогиня пошкодувала про це.

Я не очікувала цього, – крізь сміх пояснила Меган Маркл.

Журналісти стверджують, що звук іграшки нагадував невеликий вибух або постріл. Одразу після інциденту підлітки зупинили іграшку, а від другої спроби запуску герцоги Сассекські делікатно відмовились.

Нагадаємо, що це не вперше принц Гаррі та Меган Маркл привертають увагу ЗМІ несподіваними ситуаціями. Так, під час перебування в Даббо Меган Маркл зробила феміністичний жест: під час промови принца Гаррі вагітна Меган тримала над ним парасолю. Принц Гаррі теж відзначився курйозним моментом – він кумедно помахав руками біля журналістки, намагаючись відігнати надокучливу муху.