В астралійському місті Мельбурн Меган Маркл та принц Гаррі відвідали Будинок уряду, відвідали початкову школу та відправились на офіційний прийом з молодими лідерами та представниками громадськості. Фінальним пунктом їхнього третього дня візиту стали відвідини міського пляжу затоки Порт-Філліп.

Читайте також: Меган Маркл підкреслила округлий живіт буденним вбранням: чарівні фото


Вагітна Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії


Вагітна Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії

Під час напруженого дня вагітна Меган Маркл прогулювалась у темно-синій сукні з рюшами на спідниці від австралійського бренду Dion Lee і доповнила її своїми улюбленими туфлями-човниками такого ж кольору. Зверху вона накинула бежевий тренч, який як ніколи є актуальним в осінній сезон та доповнила образ маленьким білим клатчем.

Читайте також: Вагітна Меган Маркл зачарувала стильним образом на офіційному прийомі


Вагітна Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії


Вагітна Меган Маркл спілкується з прихильниками в Австралії


Захоплена шанувальниця обіймає принца Гаррі в Австралії

Елегантний образ красиво підкреслив її легко округлений живіт. Під час прогулянки пляжем герцогиня Сассекська змінила підбори на чорні туфлі на низькому ходу.


Вагітна Меган Маркл в Австралії


Вагітна Меган Маркл в Австралії


Вагітна Меган Маркл і принц Гаррі в Австралії

Принц Гаррі у свою чергу одягнув темно-синій костюм, блакитну сорочку та сіру краватку. Чоловік герцогині постійно тримав її за руку та романтично споглядав на матір своєї майбутньої дитини.

Фото: Getty Images

Нагадаємо, що подружжя принца Гаррі і Меган Маркл наразі перебуває з офіційним візитом в Австралії. Герцоги Сассекські відвідають близько 80 заходів протягом 16-ти днів. В перший день прибуття пари в Астралію, 15 жовтня, стало відомо, що Меган Маркл і принц Гаррі очікують на появу первістка. Згідно з офіційним повідомлення Кенсингтонського палацу, малюк з'явиться на світ навесні 2019. За підрахунками британських експертів, Меган зараз перебуває на 3-4 місяці вагітності.