Принц Гаррі у супроводі своєї чарівної дружини Меган вирушив у міжнародний тур. Наразі пара перебуває в Австралії, де відвідує чимало організованих заходів. Вагітна герцогиня Сассекська вже встигла послухати чимало порад щодо пологів, якими з нею поділились австралійські лікарі в містечку Даббо.

Читайте також: Вагітна Меган Маркл зачарувала стильним образом на офіційному прийомі

Однак під час цієї поїздки Меган Маркл відзначилась феміністичним жестом. Коли принц Гаррі виступив перед фермерами з промовою, в якій розповів про шкоду від посух, за збігом обставин, випав дощ. Його дружина тримала парасолю, коли внук Єлизавети ІІ виступав на трибуні. Мер міста Даббо одразу ж запропонував королівському подружжю іншу парасолю, однак принц Гаррі кумедно від неї відмовився.

Все гаразд, у мене є дружина,
– зазначив принц та продовжив свій виступ.


Виступ принца Гаррі в Даббо / Getty Images


Феміністичний жест Меган Маркл / Getty Images

Після виступу принц Гаррі забрав у дружини парасолю та мило стояв із нею під дощем. Однак навіть в цей момент вагітна Меган Маркл не відпускала аксесуар, притримуючи його своїми руками.


Меган Маркл не відпускала парасолю / Getty Images

До слова, раніше Меган Маркл відзначилась феміністичним жестом, який експерти назвали демонстрацією рівноправ'я у стосунках з нащадком Єлизавети ІІ. Під час першого спільного виходу герцога і герцогині Сассекських Меган поставила руку на плече Гаррі, коли покидала з ним офіційний захід. Окрім цього, під час першого офіційного виходу без супроводу представників королівської сім'ї вона зачинила за собою авто, чим викликала чимале обговорення в мережі.

Нагадаємо, що принц Гаррі та Меган Маркл відправились у 16-денну міжнародну поїздку до країн Співдружності націй. Герцоги Сассекські візьмуть участь у понад 70 заходах. напередодні поїздки Букінгемський палац підтвердив чутки про вагітність Меган Маркл та зазначив, що первісток королівського подружжя з'явиться на світ весною 2019 року.