У другий день свого офіційного турне країнами Співдружності націй герцоги Сассекські відвідали місто Даббо. Програма заходів для представників Букінгемського палацу була досить насичена: пара побували на місцевій фермі та повітряній базі швидкої допомоги The Royal Flying Doctor Service of Australia, взяла участь в пікніку і поспілкувалась зі школярами. У такому щільному графіку принц Гаррі та Меган Маркл викроїли час і для спілкування з журналістами.

Читайте також: В тренчі і синій сукні: вагітна Меган Маркл приміряла елегантний образ в Мельбурні

Та під час інтерв'ю принц Гаррі відзначився курйозною витівкою. Рут Сендоу брала коментар у нащадка королеви Єлизавети ІІ, коли повз неї літала муха. Щоб комаха не перешкоджала бесіді, журналістка з мікрофоном намагалась прогнати її. На допомогу австралійці прийшов принц Гаррі, який кумедно двома руками помахав біля жінки. Курйозне відео одразу з'явилось в мережі та викликало сміх у багатьох людей.

Від несподіванки всі очевидці почали сміятись. Вагітна Меган Маркл навіть відступила крок від свого чоловіка та зареготала. За інформацією західних ЗМІ, герцогиня від сміху аж пустила сльозу, що додало ще більшої курйозності відео.

До слова, під час перебування в Даббо Меган Маркл теж привернула увагу журналістів. Герцогиня зробила феміністичний жест: під час промови принца Гаррі вагітна Меган тримала над ним парасолю.