Після повернення з сонячного курорту Даша Хлистун вийшла на обід з подругою. У похмурий прохолодний день вона обрала стильний повсякденний образ, який обурив Макса Михайлюка.

Цікаво Скоро народжувати: дівчина Макса Михайлюка оголосила, коли народить первістка

Образ вагітної дівчини Макса Михайлюка

Для виходу модель одягла елегантний білий костюм в рубрик – з широкими рукавами і вільним гольфом. Оскільки дівчина на 32 тижні вагітності, її животик все більше округлюється. Раніше Даша Хлистун розповідала, що перебуває у своїй найбільшій вазі – майже 68 кілограмів, тому, схоже, від більшості улюблених речей в гардеробі моделі довелося відмовитися.

На білосніжний костюм обраниця Макса Михайлюка накинула пальто зі штучного хутра пудрового кольору. У кадрі вона постала з розпущеним волоссям і без макіяжу. Зауважимо, що під час вагітності дівчина взагалі забула про косметику.

Для перегляду фото гортайте вправо

На новий допис коханої відреагував герой 10 сезону "Холостяка". Пілота обурив легкий одяг Даші Хлистун, яка носить під серцем його первістка. "Застебнись і одягни шапку", – написав Михайлюк. Попри те, що в коментарі модель написала "ні", в інстаграм-сторіс вона показала, що теплу чорну шапку в подруги таки взяла.