Після оголошення про майбутнє поповнення Максим Михайлюк з обраницею Дашею Хлистун втекли за кордон на сонячний курорт. На відпочинку дівчина задовольняє цікавість фоловерів і з кожним днем розкриває все більше подробиць про стосунки з героєм "Холостяка" і свою вагітність.

До теми Як "Холостяк" Макс Михайлюк закрутив роман з Дашею Хлистун: історія кохання пари

На скільки кілограмів погладшала вагітна дівчина Макса Михайлюка

Наразі Даша Хлистун не розсекречує, на якому місяці вагітності перебуває. Однак дівчина зізналась, що вже встигла набрати аж 15 зайвих кілограмів.

Річ у тому, що раніше модель суворо контролювала свій раціон і відмовлялася від борошняних виробів і солодкого, проте тепер дозволяє собі все. Так, в інстаграм-сторіс обраниця Макса Михайлюка зізналась, що зараз важить 67,4 кілограма. Це найбільша вага дівчини.

"З улюбленого зараз – їсти і спати. Як з'ясувалось, це було у багатьох. Мабуть, організм дійсно вимагає таку підзарядку. Я до вагітності взагалі не їла борошняне і стільки солодкого. Зараз за булочку з шоколадом готова руку відкусити. Тому і надбавка у вазі вже плюс 15", – поділилась Даша Хлистун.

Що відомо про вагітність Даші Хлистун:

  • 5 лютого герой 9 сезону шоу "Холостяк" Макс Михайлюк поділився першими фото з вагітною коханою і оголосив, що невдовзі вперше стане батьком.
  • Невдовзі дівчина пілота модель Даша Хлистун розповіла, як дізналась про вагітність і як повідомила про це Макса Михайлюка. Дівчина не стала приховувати, що була шокована, коли побачила дві смужки на тесті на вагітність, натомість "Холостяк" був на сьомому небі від щастя.
  • Ще за кілька днів вагітна обраниця Макса Михайлюка натякнула, що вони вже встигли одружитися й стали чоловіком і дружиною.