Блогерка почала жалітися в соцмережі та заявила, що це зробили через заздрість. Стужук розповіла про інцидент у своєму телеграмі.

Цікаво Це наслідки російської пропаганди, – Ярмак висловився про скандальну блогерку Юлію Вербу

Українці скасували захід Стужук

Скандальна блогерка планувала провести у парку тренування разом з підписниками. Проте українці, які нині перебувають у Польщі, не дозволили цього зробити.

Вони вийшли з плакатами проти Софії Стужук, яка вже давно показала свою проросійську позицію та досі мовчить про війну в Україні.


Софія Стужук показала фото з протесту / Фото з її телеграму

Натомість блогерка так і не зрозуміла, чому українці зірвали її спортивний захід. Стужук подумала, що це сталося не тому, що вона мовчить про війну, а тому, що їй нібито "заздрять".

Стужук з ганьбою прогнали з Польщі: дивіться відео онлайн

Чим оскандалилася Софія Стужук

  • Блогерка ще до початку війни продемонструвала свою проросійську позицію та називала себе "русской".
  • Коли почалося російське вторгнення 24 лютого 2022 року, Стужук виїхала до Латвії та нічого не коментувала. Згодом блогерка закрила свої соцмережі для українців. До України вона не збирається повертатися.
  • У її іменних гівевеях беруть участь російські блогери, які підтримують війну в Україні. Також на п'ятому місяці війни Стужук рекламувала представників країни-терориста.
  • Раніше Софія Стужук навіть знайшла "виправдання" масованих ударів по Україні. На думку блогерки, Росія запустила ракети на міста через те, що українці раділи ударам по Кримському мосту.