Чим довше триває війна, тим більше люди втрачають інтерес до того, що зараз відбувається в Україні. Тепер за кордоном, коли по телебаченню розповідають про події в Україні, рейтинги програм значно падають, а компанії потерпають від збитків.

Дізнайтеся також Маша Єфросиніна розповіла, скільки коштів вдалось зібрати на марафоні SaveUkraine – #StopWar

Маша Єфросиніна про ставлення європейців до війни в Україні

Нещодавно телеведуча мала інтерв'ю для величезного видання з багатомільйонною аудиторією. Перед цим її попередили, що розмова триватиме 15 хвилин, надіслали всі питання, а насправді була в ефірі лише три з половиною хвилини. Коли Маша поцікавилася, чому так сталося, їй відповіли: "Подивіться, будь ласка, на рейтинги. Коли говоримо про Україну, про війну – крива йде донизу. Ми виходимо в страшенні збитки, в нас падають рейтинги".

В Європі я вперше почула такий вислів: "Українські новини дуже токсичні",
– сказала Єфросиніна.

Ведуча зазначила, що різниця між населенням різних країн і владою – колосальна. Влада поводиться набагато гірше, а люди роблять дуже багато. Найбільше з усіх Україні допомагають поляки.

Поляки – це для мене ікони зараз. Скільки вони всього роблять! Де б не був виступ, коли Україна – вони всі встають, всі плескають. У Польщі зараз навіть тренд: якщо ти допомагаєш Україні – ти крутий,
– поділилася зірка.

Іноді люди не знають, як реагувати на новини про жорстоку війну в Україні. Вони відчувають провину за те, що можуть жити під мирним небом: "Я спокійно кажу іншим: "Ми з України, ми повертаємося, ми чекаємо на перемогу, ми багато працюємо. Як ви можете нам допомогти?". І люди навіть радіють, що їм не потрібно говорити весь набір слів, від яких вони відчувають провину за те, що мають мирне життя".

Вас може зацікавити Я на контракті з березня, – Олександр Кривошапко відповів тим, хто відправляє його на фронт

Та інколи вони не розуміють, що відбуваються, просять припинити вбивства. Ніхто не може зрозуміти війну, поки в його дім не прилетить бомба.