Новими треками слухачів потішили Павло Зібров, KOLA, KALUSH, ХАС та багато інших. Всі хіти можна послухати в добірці 24 Каналу.

Не пропустіть Про кохання та війну: музичні прем'єри п'ятниці, які ви могли пропустити

Jerry Heil

Jerry Heil випустила пісню "Благословенна Земля" до Дня Української Державності. Композицію артистка створила на основі гордості та щастя від того, що вона – українка. "Благословенна Земля" має багаторівневе наповнення сенсами. У пісні згадані постаті, що формували державність України на самому початку, та переломні події сучасності, які впливають на наше майбутнє.

Jerry Heil – "Благословенна Земля": дивіться відео онлайн

KOLA

"Під крилом" – це ніжна та емоційна пісня про те, наскільки важлива присутність надійної коханої людини у житті. Кожен з нас прагне знайти того, з ким можна бути собою, а у стосунках панує взаємоповага, щире кохання та впевненість, що у будь-якій ситуації можна розраховувати одне на одного. Навіть в моменти, коли немає можливості бути поряд, то достатньо й думок про цю людину, щоб відчути захист та підтримку.

KOLA – "Під крилом": дивіться відео онлайн

GOLUBENKO

Пісня "Обійми" – це емоційна музична композиція про хлопця, який переживає втрату своєї коханої й через це відчуває пустоту у своєму серці. Він просить дати ще один шанс, ще одну можливість повернутися до її обіймів і разом знову стати тими, ким вони колись були. Автор наголошує на тому, що між парою все ще є той міцний зв'язок. Тому він з нетерпінням очікує на зустріч з дівчиною ще раз.

GOLUBENKO – "Обійми": дивіться відео онлайн

ХАС

Пісня "Магніт" про приреченість, тому що є стосунки, в яких у кожній людині є якийсь магніт, який притягує їх одне до одного. І це просто безвихідна ситуація, тому що ти розумієш, що могло б бути добре, якби цей магніт не притягував вас одне до одного, але це все одно відбувається. Це історія про те, як він і вона люблять одне одного по-своєму, і ці почуття практично не збігаються, не поєднуються. Але існувати без цих почуттів неможливо.

ХАС – "Магніт": дивіться відео онлайн

O.Torvald

"Голосові" – це одна з найінтимніших пісень, яку ми колись писали. Це внутрішній монолог, сповідь, відображення найпотаємніших страхів. Ми не хочемо робити "байрактарщину" чи патріотичні гімни, проте й оминати війну не можемо, адже це частина мого життя, частина життя кожного з нас. Не романтизуйте війну. Це не голлівудський фільм чи гра. Війна – це про смерть, втрату близьких людей, втрату себе. За кожним жартом про Крим, за кожним метром відвойованої або збережної території стоять сотні та тисячі втрачених життів. Тому цей ЕР починається з голосових повідомлень, які були записані моїм підрозділом у Бахмуті, це передісторія, яка у фіналі виливається в пісню. "Голосові" я присвячую загиблим побратимам. Хлопці назавжди в строю", – розповів Женя Галич.

До теми Пісня з повідомленнями військових з Бахмута: O'Torvald довів фанів до сліз треком "Голосові"

O.Torvald – "Голосові": дивіться відео онлайн

KALUSH

Пісня "До берега йду" доносить до слухача ідею залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перепонами, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку ти маєш в житті.

KALUSH – "До берега йду": дивіться відео онлайн

Павло Зібров

"Крізь кордони" – пісня, яка торкнеться глибини душі всіх роз'єднаних війною родин, про кохання яке не має меж, про справжні почуття, що багатьох з нас мучать в ці важки миті, коли ти не можеш бути поруч з коханою людиною, але крізь кордони на крилах думками летиш до неї.

Павло Зібров – "Крізь кордони": дивіться відео онлайн

YAROSA BURNOS

Сингл Redemption про те, що в кожного є шанс змінити світ, просто потрібно пам'ятати, що всі зміни починаються з самого себе. Найкраща і найсильніша підтримка – це віра в самого себе, але водночас, це і найскладніший шлях. Тому віримо в себе та змінюємо свій внутрішній світ на краще.

YAROSA BURNOS – Redemption: дивіться відео онлайн

SONCE

"ВідчуVIBE" – це вже четвертий сингл співачки. Пісня була написана та кліп відзнятий в райському місці – Балі. 5 днів з великою командою акторів, танцівників, операторів. Вони знімали кліп на чорних пляжах Балі, в найпопулярніших неймовірно красивих місцях, танцюючи в натовпі туристів.

SONCE – "ВідчуVIBE": дивіться відео онлайн

YAROMIYA

Легкий та читабельний саунд, а також захопливий текст, який надихає на найпрекрасніше почуття у світі, але і при цьому закликає не потрапляти у "любовні сітки", з яких потім складно вибратись. YAROMIYA транслює правильні наративи кохання, не ідеалізуючи його.

YAROMIYA – "Ромашка": дивіться відео онлайн