Зворушливий виступ учасника зі Швейцарії Gjon's Tears запам'ятався глядачам чи не найбільше. Він розчулив публіку потужним вокалом та непідробними емоціями.

Дивіться також Лідерка букмекерських прогнозів Ісландія не прибула на Євробачення: як пройшов виступ

Виступ Швейцарії

Gjon's Tears виступив з піснею Tout l'Univers. Гьон Мухарремай зізнався, що ще з дитинства мріяв стати відомим співаком. Тепер він переконаний, що музика дає йому можливість дарувати людям радість та позитивні емоції.

У талант хлопця неабияк вірив дідусь. Саме він привів онука на одне з телешоу в Албанії. І хлопцеві вдалося підкорити глядачів: він посів третє місце в проєкті Got Talent.

Євробачення-2021 другий півфінал – дивіться відео: Фінляндія Blind Channel – Dark Side


Зауважимо, Швейцарія також є лідеркою букмекерських прогнозів. Співакові Gjon's Tears передбачають 7 місце у грандіозному фіналі. Серед інших фаворитів у другому півфіналі вже виступила Ісландія. Україна, якій пророкують 5 місце, приголомшила зал у Роттердамі 18 травня.

Натомість Італія та Франція, які, за букмекерськими прогнозами, мали б зайняти 1 та 2 місця відповідно, виступлять вже у великому фіналі як країни-засновниці конкурсу. Разом з ними вперше свою композицію представлять Нідерланди як країна-переможець.