Про неочікувану дружбу між двома інстаграм-знаменитостями стало відомо нещодавно. У мережі почали з'являтись спільні фото Андрія та Софії, а також вони разом взяли участь у челенджі зі схуднення.

Читайте також Закохався і втратив себе: Андрій Шатирко випустив кліп після виходу з "Холостячки"

Андрій Шатирко та Софія Стужук

В одному із запитань підписників в інстаграмі, як давно Андрій знайомий із Софією, чоловік відповів, що близько року і познайомились вони під час співпраці з його агентством. Цю ж відповідь поширила собі Софія на своїй інстаграм-сторінці.


Андрій Шатирко і Софія Стужук розповіли про дружбу / Фото з інстаграм-сторіс Стужук

Зокрема, Андрій Шатирко взяв участь в інтернет-челенджі, де впродовж 30 днів повинен правильно харчуватись і займатись спортом. Він передав "естафету" Софії Стужук, проте вона зізналась, що в перший день провалила челендж, оскільки не ходила у спортивний зал. Втім, вона додала, що натомість нічого не їла і пила лише соки.


Андрій Шатирко долучив до челенджу Стужук / Фото з інстаграм-сторіс Стужук

Втім, незважаючи на дружні стосунки між блогерами, в Андрія почали часто з'являтись дописи з цитатами про кохання та стосунки. А під одним із них Софія Стужук залишила "емоджі" у вигляді трьох сердець.


Софія Стужук інтригуюче коментує дописи Шатирка / Фото "Новое Время"

До слова 10 найпопулярніших українських блогерів в Instagram: що про них відомо

Ймовірно, вони здружились на тлі особистих втрат: Андрій був закоханий у Ксенію Мішину в проєкті "Холостячка", втім, вона обрала іншого – Олександра Еллерта, а Софія Стужук, хоч і була розлучена з Дмитром Стужуком, але дуже важко перенесла його смерть через ускладнення коронавірусу. У неї залишилось троє дітей – син Давид і доньки Лола та Олівія.