Андрій Шатирко, тепер вже колишній учасник проєкту "Холостячка", опублікував відео на своїй сторінці в ютубі. Він емоційно відреагував на рішення Ксенії Мішиної і вирішив почуття виплеснути в творчість.

Читайте детальніше Холостячка 6 випуск: знайомство чоловіків із сином Ксенії та її палкі поцілунки з Андрієм

Закохався, вклав душу та втратив себе. Трек і кліп "Плач" замість інтерв'ю і довгих постів. Ксенія Мішина, спасибі тобі за все. Ти назавжди змінила моє життя,
– прокоментував свою участь в проєкті Андрій Шатирко.

У кліпі блогер та співак продемонстрував емоції від повернення додому після важкого виходу з шоу. Там він показує свої почуття: злість, розчарування, гнів та хвилювання. У ролику Андрій кидає ноутбук, на якому переглядав кадри з шоу, на підлогу, розкидає фото, розбиває гітару. Наприкінці відео з'являється дівчина, схожа на Ксенію Мішину.

"Я душу вклав в проєкт Холостячка, тому душу мою не чіпайте. Я відкрився Ксенії зі свого боку щирого романтика. В цьому є я. Але варто не забувати також про мою чоловічу, сильну сторону, яку я просто не розкрив на реаліті. Я повністю прожив цей проєкт", – зізнався Андрій Шатирко.

Нагадаємо, у 6 випуску "Холостячки" Ксенія Мішина попрощалась з Андрієм. Вона відверто розповіла йому, що між ними тільки дружба, яка не може перерости в щось більше. Тому не хоче тримати хлопця на проєкті і давати надію. Хто ще вибув з шоу – читайте за посиланням.

Дивитись відео Андрій Шатирко – Плач онлайн: