Першими про це повідомили у фан-акаунті Євробачення, проте 24 канал теж перевірив інформацію та переконався, що знімок справді був оприлюднений в мережі 20 січня 2015 року о 00:05.

Читайте також Лодигін вибачився перед Kalush Orchestra за "люди з гір"

На фотографії юний Тимофій у чудернацькій теплій шапці позує на тлі Собору Василя Блаженного у Москві.


Тимофій Музичук публікував фото на Красній площі у 2015-му / Скриншот з "ВКонтакте"

Реакція Kalush Orchestra

Менеджер гурту повідомив 24 каналу, що фотографію музикант начебто зробив ще до 2014 року, коли Росія не вела війну проти України.

Фото зроблено до 2014 року. Від початку російської агресії він не відвідував країну окупанта,
– йдеться у повідомленні.

У мережі також почали публікувати й інші факти перебування Тимофія у Росії начебто у 2016 році, проте менеджер їх заперечив і сказав, що виступ проводився ще у 2013 році.

Тимофій відреагував на закиди

Герой публікації Тимофій Музичук ввечері, 15 лютого, на інстаграм-сторінці гурту Kalush звернувся до фанатів та зазначив, що був у Росії ще у 2013 році на "масовці" Михайла Поплавського, який давав там концерт. Також він додав, що окрім Москви він виступав ще у Краснодарі того ж року. "І після 13-го року в Росії взагалі не був", – додав музикант.

"Всі пруфи в прикодонній службі є", – написали артисти, проте, як і випадку з Alina Pash, фанати їх найімовірніше не зможуть побачити, тому що це "конфіденційна інформація". Проте Олег Псюк, лідер гурту Kalush іронічно підсумував, що дякує усім, хто "копає" під них і намагається щось знайти. Тому він заразом саркастично попросив знайти його чорного собаку Рекса, який зник багато років тому.

Тимофій Музичук про перебування в Росії: відео з інстаграму гурту