Про це повідомляє The Daily Mail.

Як відомо, щасливе подружжя Кейт Міддлтон та принц Вільям втретє стали батьками. Дитина з'явилась на світ 23 квітня 2018 року об 11:01 за місцевим часом. Вже після обіду герцогиня Кембриджська у супроводі свого чоловіка вийшли до схвильованого натовпу під лікарнею Святої Марії. Кейт Міддлтон в розкішній червоній сукні та стильною укладкою позувала перед десятками камер, тримаючи на руках новонародженого Луї Артура Чарльза. Елегантний образ герцогині журналісти прирівняли з виходом принцеси Діани.

Читайте також: Жінки кумедно відреагували на ідеальний вигляд Кейт Міддлтон після пологів: курйозні фото


Кейт Міддлтон та принц Вільям

Відома тенісистка Серена Вільямс, яка народила первістка 1 вересня 2017 року, не втрималась від коментаря щодо події. Чарівний образ Кейт Міддлтон настільки вразив спортсменку, що вона жартома засумнівалась, що принц Луї народився саме 23 квітня, а не кілька днів перед тим.

Я була дуже зайнята в той день, але бачила дитину Кейт і те, як вона виглядала. Навіть подумала: "Можливо, вона народила сина кілька днів тому?" Це просто неймовірна жінка! Я, наприклад, була в жахливому стані після пологів,
– захоплено розповіла Серена Вільямс.

Зазначимо, що саме Серена Вільямс є щасливою мамою 8-місячної доньки Алексіс Олімпії. Тенісистка не приховує свого захвату від материнства та навіть створила особисту сторінку в Instagram для своєї дитини.