Італійський гурт Måneskin підтримує Україну як музично, так і через війну. Вони висловились щодо перемоги українського гурту Kalush Orchestra.

До слова Гурт Kalush Orchestra з України переміг на Євробаченні-2022

Måneskin прокоментували перемогу України

Італійський колектив зауважили, що перемога українців є заслуженою та символізує значно більше, ніж просто статус. Вони додали, що навіть у тяжкі часи музика є світлом.

Так, Україна! Kalush Orchestra. Це означає навіть більше, ніж заслужена перемога. У темні часи музика завжди здатна принести світло і змусити кожного почуватися ближче. Дякую,
– написали Måneskin.


Україна – переможець Євробачення-2022 / Фото з офіційного сайту

Нагадаємо, Måneskin підтримали Україну, яка потерпає через військове вторгнення Росії. Вони записали коротке відео, у якому показали жорстокі кадри з війни. Також артисти метафорично звернулись до росіян, спитавши їх, як вони можуть спати з усіма смертями на їхніх руках. Згодом італійці послали Путіна зі сцени Coachella-2022.

"Ті, хто мене чують, кажу – не впадайте у відчай. Свобода, яку вони забирають у нас, повернеться людям. І поки люди вмирають, свобода ніколи не загине! Не підкоряйтеся тим чудовиськам – машинізованим людям, з машинним розумом та серцем. Ви не машина, ви не худоба! Ви – люди! Ви маєте силу зробити це життя вільним та красивим, зробити це життя чудовою пригодою! Давайте використаємо цю силу – давайте всі об'єднаємося! Вільна Україна! На**й Путіна!".