40-річна Тоня Матвієнко та 43-річний Арсен Мірзоян у шлюбі лише чотири роки, але їхня історія кохання розпочалась у далекому 2011-ому на "Голосі країни". На той час одружений співак вражав доньку народної артистки зухвалими вчинками. Саме тоді відбулось одне з найкращих побачень у житті пари.

Цікаво Адель вийшла у світ зі своїм бойфрендом після довгої перерви

Як пригадує зірка, вона поверталась з концерту до Києва, викупивши все купе. На одній з зупинок до її вагону увірвався Арсен Мірзоян. До столиці вони їхали вже разом.

Я їхала з концерту, а він підсідав до мене у потяг. У нього навіть не було квитка, бо в мене було куплено все купе,
– розповіла Тоня Матвієнко.

Натомість учаснику "Голосу країни" запам'яталося їхнє відрядження до США. На гастролі вони літали влітку 2016 року. Закохані не лише давали концерти, а й насолоджувались архітектурою міст, зокрема Сан-Франциско.

"Такий стан, такий настрій щось робити, щось відчувати разом", – пригадав Арсен Мірзоян.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян у Сан-Франциско / Фото з інстаграму співачки

Що відомо про стосунки Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна

  • Роман з донькою народної артистки співак закрутив, коли був одружений. Заради Тоні Матвієнко він покинув дружину Анну та двох синів. З сім'ї він пішов через рік після того, як покохав зіркову колегу.
  • У січні 2016 року закохані стали батьками, у них народилась донечка Ніна, а 8 березня того ж року співак освідчився обраниці.
  • У червні пара зіграла весілля на 60 гостей, серед яких були зіркові друзі та родичі. На медовий місяць вони полетіли до Лондона.
  • Другу церемонію Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян влаштували в Таїланді в березні 2018 року.