Як з'ясувалось, ідея треку "Мамо" народилася рік тому. Лідер Kozak System Іван Леньо запропонував ТНМК заспівати про розмову військового з мамою – "на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою". Через повномасштабну війну з Росією кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги.

Не пропустіть Плейлист вільних людей: пісні війни, які випустили артисти останніми тижнями

Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою. Це вже інша Україна,
– коментує Фоззі.

Примітно, що Фагот, який продюсував трек "Мамо", у деяких місцях використав звук пострілу гармати. Тоді він і не подумати не міг, що ця метафора стане для всіх нас суворою реальністю.

"Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий", – переконує фронтмен Kozak System.

ТНМК і Kozak System – Мамо: слухайте пісню онлайн

До слова, Фагот з ТНМК та Іван Леньо з Kozak System вступили до тероборони Києва, а Фоззі волонтерить, зокрема купує "броніки" для нацгвардійців. Фагот встигає не лише захищати Батьківщину, а й співати гімн ЗСУ з автоматом у руках. "Зродились ми великої години" у його виконанні розчулив багатотисячну аудиторію.

Нагадаємо "Усе життя ми будували свої доми": ТНМК випустив пронизливий трек про путінську окупацію