Відома українська співачка Тіна Кароль користується літньою порою, тому услід за колегами вирушила у відпустку. Вона поділилась кадрами з відпочинку в інстаграм-сторіз на особистій сторінці.

До теми Поки тримаюсь, – Катя Осадча розповіла про свій раціон влітку

Тіна Кароль в Ісландії з сином

Тоді як більшість українських зірок обирають для відпочинку Туреччину, Єгипет чи Грецію, виконавиця відправилась до Ісландії. Разом з нею поїхав і 12-річний син Веніамін, який проводить канікули разом з зірковою матусею. Влітку Тіна Кароль намагається якнайбільше часу приділяти хлопцеві, адже навчається він у Великій Британії.

Співачка показала зворушливе фото з Веніаміном, де цілує його в щоку. Мама з сином позували на тлі скель у теплому одязі. Тіна Кароль постала перед камерою без макіяжу, продемонструвавши натуральну красу.

Тіна Кароль
Тіна Кароль з сином / Фото з інстаграму Тіни Кароль

Знаменитість з сином відвідує різні архітектурні пам'ятки та насолоджується пейзажами. Також вони побачили вулкан і застиглу лаву.

Тіна Кароль показала фото з відпочинку в Ісландії / Фото з інстаграм-сторіз зірки

Де відпочивають українські зірки

  • Знамените подружжя ведучих – Катя Осадча та Юрій Горбунов разом з сином полетіли в Туреччину. Вони проводять час у місті Бодрум.
  • Співачка Джамала також відпочиває в Туреччині. Однак вона відправилась до міста Ефес, де побувала на екскурсії.
  • Телеведуча Леся Нікітюк натомість насолоджувалась пляжем та краєвидами у Чорногорії. Вона нещодавно повернулась до Києва.