Тривають зйомки першого етапу відбору на вокальному шоу "Голос країни". Популярна українська співачка Тіна Кароль стала гостею одного з ефірів.

Цікаво На 1+1 відповіли, чому насправді Онуфрійчук стала ведучою "Танців" замість Тіни Кароль

Тіна Кароль на "Голосі країни"

Виконавиця неочікувано вийшла на сцену проєкту, де підтримала одну з учасниць. Вона навіть заспівала разом з нею в дуеті.


Тіна Кароль повернулась на "Голос" / Фото з інстаграм-сторіз

Продюсер Володимир Завадюк повідомив про "повернення" Тіни Кароль. Він опублікував спільне фото з нею. У підписі до кадру чоловік натякнув за допомогою емоджі, що хоч між ними стаються сварки, стосунки не гіршають.

Зустрілись сьогодні на тому ж місці, в особливий час, в гримерці. В час зйомок нового сезону "Голосу країни". Дякую, Тіно, що прийшла підтримати талановиту учасницю, яка написала її пісню. Це буде неймовірний сезон. Бо так звучить твоя країна!
– написав Завадюк.


Тіна Кароль та Завадюк / Фото з інстаграму продюсера

Фото з Тіною Кароль поділився і ведучий шоу Юрій Горбунов. "Несподівана гостя на зйомках "Голосу"", – написав шоумен.


Тіна Кароль та Юрій Горбунов / Фото з інстаграму Юрія Горбунова

Тіна Кароль та "Голос країни"

  • Протягом 11 сезонів знаменитість була суддею та зірковим тренером шоу. Та 11 сезон став для неї останнім – зірка заявила, що покидає проєкт.
  • Тіна Кароль висловила бажання передати місце Юлії Саніній, але фронтвумен The Hardkiss таки його не зайняла. Зірка тоді пояснила, що була відкритою для участі у шоу, однак замість неї взяли іншу. Тож у суперфіналі "Танців з зірками" оголосили нових суддів: це Потап, Оля Полякова, Надя Дорофєєва, Святослав Вакарчук.
  • Нещодавно Тіна Кароль відзначилась гучною заявою про проєкт. Вона розповіла, що пішла з проєкту тому, що на бекстейджі почались незрозумілі інтриги та хайп, в яких зірка не хоче брати участь.