Представники каналу 1+1 прокоментували відхід української співачки Тіни Кароль з проєктів "Танці з зірками" та "Голос країни". Перед цим сама Кароль заявляла, що Іванна Онуфрійчук неспроста потрапила на шоу.

Актуально В інтригах та хайпі не готова брати участь, – чому Тіна Кароль пішла з "Голосу країни"

Чому Кароль не була ведучою "Танців"

На каналі пояснили, що співачці пропонували роль ведучої. Але з нею не вийшло домовитися через фінансові питання.

Будь-яке рішення – це процес переговорів. Цього разу вони затягнулися, в тому числі через обговорення фінансових умов артистки, і нам не вдалося домовитися,
– пояснили на 1+1.

Представники каналу додали, що Іванна Онуфрійчук стала ведучою тому, що їй вирішили дати шанс проявити себе на телебаченні, але не прокоментували заяву Кароль про проплачене місце. Канал задоволений новою зіркою "Танців" і сподівається на подальшу співпрацю.

"Враховуючи складність переговорів, а також активний запит телеглядачів на нові обличчя, ми були раді запросити до проєкту нову ведучу з 1+1 media school (курс "Телеведучі") Іванну Онуфрійчук – для нас важливо підтримувати наших студентів та давати їм дорогу у великий світ ТБ", – розповіли представники каналу.


Новий склад ведучих "Танців з зірками" / Фото 1+1

Чому Тіна Кароль пішла з "Голосу країни"

Представники 1+1 відповіли, що співачка покинула крісло тренера за власним бажанням.

"Ми з розумінням поставилися до рішення Тіни Кароль залишити проєкт "Голос країни" після 11-го сезону, ми цінуємо амбіції наших тренерів та їхнє прагнення до перемоги, але не кожен сезон вдається перемагати з огляду на конкуренцію", – повідомили вони.

Тіна Кароль та скандал навколо "Танців"

  • За два дні до першого ефіру нового сезону "Танців з зірками" представники каналу оголосили, що Тіну Кароль у ролі ведучої замінить Іванна Онуфрійчук.
  • Іванна розповідала, що після відмови Тіни Кароль продюсер Володимир Завадюк зателефонував їй особисто, Вона не проходила кастинги нібито тому, що "непогано зарекомендувала себе як ведуча балкону в минулих сезонах".
  • Однак Тіна Кароль вперше за довгий час порушила мовчання й заявила, що насправді місце Онуфрійчук на шоу – куплене. Вона, Юрій Горбунов та сама Тіна мали вести шоу утрьох. Але зірка відмовилась, бо не бачила в цьому успіху.