В Instagram артистка опублікувала кілька фото, залишивши під ними рядки зі своєї нової пісні. А напередодні вона поділилася світлинами, на яких зображена у білому халаті.

Цікаво Лілія Ребрик навідалась у рідні Чернівці та зворушила рідкісним фото з батьками

На кадрах Тіна Кароль постала в ніжному образі. З-під ковдри вона показала стрункі, оголені ноги. Для фотосесії співачка мала ефектний, але не яскравий макіяж.


Тіна Кароль постала у новій фотосесії / Фото з її інстаграму

"Кілометр – так, кілометр – стоп. Я заручник сил твоїх, моїх диких снів. Розум каже ні, ну коли вже стану вітром", – процитувала Кароль рядки зі своєї пісні.

У коментарях деякі підписники зазначили, що для цих фото співачка не їздила до іншої країни, вони припускають, що море, сонце і хвилі – це монтаж.


Тіна Кароль показала нові фото / Фото з її інстаграму

Шанувальники оцінили образ виконавиці та зізналися, що він дуже їй личить. Що пишуть фанати Кароль:

  • "Хвилі, сонце і Тіна – це клас".
  • "Як круто! Фотосесія неймовірна".
  • "Це щось космічне".
  • "Як круто, які кадри!"
  • "Ці неймовірно гарні кадриии. Тіна, це не законно".
  • "Талановита, розумна, красива… Жінка-мрія!"
  • "Неймовірно ніжна. Зачаровуєте поглядом".

До слова, на початку квітня Кароль приїхала до Молдови, де з'явилась на телебаченні. Вона приміряла ефектний образ у сріблястому шкіряному вбранні від українського бренду MARSEGO. Вбрання коштувало зірці майже 12 тисяч гривень.

А на концерті в Барселоні Тіна позувала у декольтованій сукні з чорним мереживом, корсеті та штанях, а також у ніжно-рожевій атласній сукні. Ще співачка одягнула образ total black – була у широких штанах і в ефективному боді-корсеті, інкрустованим камінням, від іменитого дизайнера Івана Фролова.