Вона зауважила, що тема життя і смерті є для неї дуже болісною. Співачці важко про це говорити, бо вважає біль слабкістю. Відтак вона дуже хотіла, щоб її Веня сприймав все по-іншому. Після прочитання тексту, який підліток написав вчителю, Тіна зрозуміла, що саме так і є.

Вас може зацікавити Живу зі страхом втратити кохану людину, – Маша Єфросиніна розповіла про складний період у житті

Тіна Кароль про зворушливе смс від сина вчителю

Співачка подружилася з хедмайстером школи, де вчиться Веніамін. Тож чоловік повідомив Тіну про смерть своєї мами. Артистка хотіла підтримати його, однак не могла правильно підібрати слова. Їй важливо було написати щирий текст, без типових слів.

Я зрозуміла, чому нічого не могла написати, я боюсь говорити про смерть, бо біль — це слабкість для мене. Я заборонила її, викреслила, сховала, спалила. Залишилося вугілля, на якому немає емоцій. Я ненавиділа, коли всі ревіли поруч і нили мені в плече. Все про що я мріяла, щоб Веня сприймав смерть якось інакше,
– пояснила виконавиця.

14-річний Веніамін написав вчителю зворушливі слова, в яких висловив свої співчуття. Він наголосив, що "смерть не завжди є поганою річчю".

"Коли моя мама показала мені ваш тривожний текст, я відчув сум, що прийшов з мого серця. Але смерть не завжди є поганою річчю. Зі смертю наших улюблених членів сім'ї, ми можемо згадати про їхнє життя та їхні великі досягнення. Замість скорботи, давайте святкуватимемо життя вашої матері. Вона повинна була бути великою жінкою, адже виховала дуже розумного сина, який допоміг мені та всій школі розвиватися", – таке повідомлення підліток написав вчителю.

Реакція шанувальників артистки

Під дописом виконавиці можна зустріти багато приємних слів. Фани підтримали Тіну. Вони зауважили, що співачка виховала мудрого сина:

  • "Веніамін — герой наших часів";
  • "Неймовірні слова";
  • "Просто плачу";
  • "Ви виховали неймовірного сина";
  • "Який мудрий син";
  • "Дуже пронизливо";
  • "Сльози на очах";
  • "Серце крається".

Нагадаємо, у 2008 році Тіна Кароль вийшла заміж за Євгена Огіра. Спершу вони розписалися, а через кілька місяців обвінчалися. У листопаді того року у подружжя народився син Веніамін. Зазначимо, прихильники Тіни помітили, що зараз хлопець дуже схожий на свого тата.

На початку 2012 року в Євгена Огіра діагностували рак шлунку. Востаннє він з'явився на публіці у серпні, на міжнародному музичному фестивалі Crimea Music Fest. Згодом чоловік потрапив в лікарню, де розпочав боротьбу з онкологією. Йому не вдалося подолати хворобу – продюсер помер 23 квітня 2013 року.

Після втрати чоловіка Тіна Кароль довгий час боролась з посттравматичним синдромом. Втім, зараз артистка почала "потрохи оживати".