Українському продюсерові та чоловіку відомої співачки Тіни Кароль 14 серпня міг би виповнитися 41 рік. Виконавиця не змогла оминути день народження Євгена Огіра.

До слова Померла Уна Стаббс – зірка серіалу "Шерлок"

Тіна Кароль привітала чоловіка з днем народження

В інстаграм-сторіз артистка оприлюднила архівне фото з чоловіком. Світлину зробили у 2012 році, коли подружжя прикрасило обкладинку видання Viva!.

Тіна Кароль позувала перед камерою у білій футболці, спершись на плече Євгена. Вона задумливо дивилась на коханого.

Співачка вклала коротке біляве волосся пишними кучерями. Цікаво, що зараз така зачіска Тіні не притаманна. Натомість Огір дивився в об'єктив, одягнений у біло-червону сорочку з клітчастим принтом.

Я молодець, я знаю… Все, як ти хотів. З днем народження, вічність,
– підписала фото Тіна Кароль.


Тіна Кароль з чоловіком / Фото з інстаграм-сторіз

Зазначимо, востаннє Тіна Кароль пригадувала чоловіка в інтерв'ю, яке давала в Казахстані. Вона зізналась, що досі відчуває фантомний біль, який ніколи для неї не мине. Примітно, що річниця шлюбу пройшла, коли знаменитість перебувала у столиці Казахстану. Щоб вшанувати пам'ять чоловіка, вона привезла із собою обручки.

Хвороба чоловіка Тіни Кароль

  • Тіна Кароль та Євген Огір одружилися приблизно через рік після знайомства – у 2008 році. Спершу вони розписалися, а через кілька місяців обвінчалися в Успенському соборі. У листопаді того самого року у подружжя народився син Веніамін.
  • На початку 2012 року в Євгена Огіра діагностували рак шлунку. Востаннє він з'явився на публіці у серпні, на міжнародному музичному фестивалі Crimea Music Fest.
  • Згодом чоловік потрапив в лікарню, де розпочав боротьбу з онкологією. Йому не вдалося подолати хворобу – продюсер помер 23 квітня 2013 року. Після втрати чоловіка Тіна Кароль довгий час боролась з посттравматичним синдромом.