Світлину співачка виставила у Instagram-Stories. На фото Кароль разом з братом Станіславом стоять на залізничному вокзалі Києва.

До теми В обтислому вбранні: як Тіна Кароль робить надскладні асани з йоги – приголомшливі фото

Ймовірно, виконавиця тоді приїхала до столиці, адже її брат був з дорожньою сумкою, а сама Кароль тримала в руках пакет.

На світлині співачка не схожа на себе, адже вона має пухкенькі щічки, а також позує у шапці, рожевому пальті та з масивним шарфом.


Тіна Кароль показала архівне фото з братом / Скріншот

Раніше Тіна Кароль розповіла про своє схуднення. Зірка зізналась, що довго практикувала різноманітні дієти та вперше розсекретила вагу – зірка важить 53 кілограми. Вона розповіла, що сиділа на дієтах з 15 років, а тепер змінила підхід.

Вага втратилась, бо я обрала інший підхід до здоров'я. Щоденні стреси, кортизол на піку… аж потім прозріння. Зрозуміла, що вся проблема в інсуліні. Я на дієтах з 15 років, все свідоме життя худла, як самостійно, так і за будь-які гроші. Поки не зрозуміла що це "розвод",
– зізналась співачка.

Зараз Кароль намагається дотримуватися здорового харчування. Навіть у дорозі, на зйомках, завжди має з собою смачні та корисні перекуси.