З сином Веніаміном Тіна Кароль бачилася в листопаді на його 14-річчя, тож у День святого Миколая разом з міністром внутрішніх справ України привітала українських дітей, які проявили сміливість та героїзм під час війни.

До теми "Попри все": Катя Осадча прикрасила ялинку з Горбуновим і синами – атмосферне відео

Артистка та Денис Монастирський нагородили тих, хто допомагає поліцейським, рятувальникам, нацгвардійцям, прикордонникам давати відсіч ворогу та робить свій маленький внесок у майбутню перемогу України.

Серед вас точно є майбутні міністри, співачки, лікарі, а можливо і президент. Кожен з вас вже сьогодні став особистістю та, проявивши надзвичайну сміливість, є невід'ємною частинкою нашої держави,
– подякувала Тіна Кароль дітям.

На церемонію нагородження співачка прийшла в ефектній сукні від українського бренду MY x MY за 4,5 тисячі гривень. Це силуетне вбрання з трикотажної тканини максі довжини та зі складним драпіруванням.

Тіна Кароль вигідно підкреслила струнку фігуру сукнею, а в макіяжі акцентувала на губах фірмовою червоною помадою. У такому look вона влаштувала фотосесію з захопленими малюками.

Тіна Кароль і Денис Монастирський / Фото з фейсбуку співачки

Тіна Кароль привітала дітей з Днем Миколая / Фото з фейсбуку співачки

Тіна Кароль привітала дітей з Днем Миколая / Фото з фейсбуку співачки

Тіна Кароль привітала дітей з Днем Миколая / Фото з фейсбуку співачки

Нагадаємо, Тіна Кароль і раніше підтримувала українських дітей:

  • у листопаді вона ходила до дітей-сиріт з Краматорська під час візиту у Швейцарію;
  • тоді як у серпні подарувала квартиру хлопчику з Маріуполя, який писав у щоденнику: "У мене померли дві собаки, бабуся Галя та улюблене місто Маріуполь".