Українська співачка Тіна Кароль долучилась до спільноти престижної музичної премії Греммі. Вона поповнила список членів, які мають право голосу при виборі переможців.

Дивіться також Головну інтригу розкрито: який зірковий тренер "Голосу" ховається під маскою КилимМена

Тіна Кароль – член Греммі з правом голосу

Відчуваю неймовірну честь і подяку, отримавши запрошення до музичної сім'ї Греммі як голосуючий член,
– повідомила Тіна Кароль.


Тіна Кароль – експерт Греммі / Фото з інстаграму зірки

Національна академія мистецтва та науки звукозапису США, яка визначає переможців, цього року поповнилась близько 3700 музикантами, артистами та митцями. Серед них є 2800, які отримають право голосу. Ще 800 музикантів стануть професійними членами.

Наразі невідомі деталі Греммі-2024 – організатори ще не повідомили ні дати, ні місця нагородження статуетками.

Як минуло Греммі-2023

  • Вночі 5 – 6 лютого цього року у Лос-Анджелесі відбулась церемонія нагородження Греммі-2023. Піснею року стала Just Like That від Бонні Рейт, найкращою сольною виконавицею назвали Адель. Статуетку за альбом року здобув Гаррі Стайлз.
  • Українка Таня Муіньо була номінованою на Греммі-2023, але не здобула нагороди за музичне відео. Натомість у цій номінації переміг кліп Тейлор Свіфт.
  • Премія цього року не обійшлась без рекордів: Бейонсе стала найбільш нагородженою артисткою – на її рахунку 88 номінацій та 32 статуетки. Серед інших відзнак – переможницею премії вперше стала трансгендерна жінка.