Ще місяць тому американські ЗМІ гуділи новиною про те, що в баскетболіста Трістана Томпсона, ймовірно, є дитина від іншої. Колишній Хлої Кардашян вперто заперечував, що є батьком дитини, однак був змушений це визнати після ДНК-тесту.

Важливо В ексбойфренда Хлої Кардашян народилась дитина від іншої: як відреагувала зірка

Ексбойфренд Кардашян визнав зраду

Спортсмен опублікував інстаграм-сторіз, де публічно вибачився перед екскоханою та визнав, що є батьком дитини від іншої.

Мамою хлопчика є Маралі Ніколс, фітнес-тренерка Трістана Томпсона. Жінка стверджує, що вона пів року зустрічалась з баскетболістом (приблизно в той самий період, коли чоловік відновив стосунки з Хлої Кардашян). Однак він заявив, що лише двічі переспав з нею у 2021 році.

"Сьогодні ми дізналися результати ДНК-тесту. Я батько дитини Маралі Ніколс. Я беру на себе повну відповідальність за свої дії. Я братиму повну участь у вихованні сина. Я щиро прошу вибачення у всіх, кому завдав біль. Хлої, ти не заслужила цього. Ти не заслужила того болю і приниження. Я щиро люблю тебе, незалежно від того, як це виглядає збоку. Мені дуже шкода", – написав Томпсон в інстаграмі.


Трістан Томпсон з Хлої Кардашян / Фото з інстаграму спортсмена

Що відомо про ще одну зраду Томпсона

  • Про дитину спортсмена стало відомо завдяки судовим документам. Маралі Ніколс подала заяву, щоб отримувати від Томпсона аліменти. Також вона розповіла, що Трістан пропонував їй 75 тисяч доларів за мовчання.
  • Хлої Кардашян перебувала у стосунках з Трістаном на той час, коли завагітніла Маралі Ніколс. Тож вона знову потерпіла зраду й була шокована та як ніколи засмучена.
  • Вже не вперше зірка реаліті-шоу дізнається про зраду бойфренда та батька її дитини. Чоловік провів ніч з іншою, коли Хлої перебувала на останньому місяці вагітності (у 2018 році), а потім – ще через рік, цього разу з подругою Кайлі Дженнер. Згодом вона відновила стосунки зі спортсменом та навіть хотіла б знову народити дитину від нього. Але влітку 2021 року дізналась про ніч, яку Томпсон провів з трьома іншими жінками й знову розійшлась з ним.