Це вже не перший прикрий випадок у стосунках Хлої Кардашян і Трістана Томпсона. Пара мала роман та навіть разом очікувала на появу доньки Тру, але за кілька днів до пологів жінка дізналась про зраду свого коханого та навіть мала через це передчасні пологи.

Читайте також Лякали до смерті, – Хлої Кардашян розповіла, як батьки займались її сексуальним вихованням

Згодом вона все йому пробачила заради доньки та намагалась працювати з чоловіком над їхніми стосунками. Але щастю, схоже, знову прийшов кінець.

Трістан тусувався з Дрейком, Дідді і Крісом Брауном більшу частину ночі. Його бачили з кількома дівчатами, а потім він увійшов з трьома в окрему кімнату. Здавалося, він був у відмінному настрої і йому хотілося вечірки. Він пив і гуляв до раннього ранку,
– розповіло джерело у виданні E! News.

За словами очевидців, під час вечірки спортсмен неодноразово говорив, що він неодружений. Хлої вже нібито дізналась про це.

"Вони працювали над чутками про зраду протягом останніх двох тижнів, але Хлої сказала Трістану, що він втратив усю її довіру, і відносини не можуть бути відновлені. Хлої дійсно намагалася, але в кінцевому підсумку відчула себе зрадженою, – додав інсайдер.

Що відомо про роман Хлої і Трістана

  • Хлої Кардашян почала зустрічатись з баскетболістом у 2016 році. Від нього вона завагітніла, але на 9-му місяці вагітності дізналась про його зради.
  • Тоді мати первістка вирішила дати другий шанс коханому та не стала розривати стосунки. Але вже скоро чоловік вдруге зрадив з подругою Кайлі Дженнер (сестри Хлої) – Джордін Вудс. Тому жінка повністю порвала стосунки.
  • Вона продовжувала запрошувати Трістана на сімейні свята заради доньки, але влітку 2020 року дала чоловіку новий шанс. Також вона засвітила на фотографіях розкішну обручку і дала привід для чуток про весілля з Трістаном.
  • Хлої також зізнавалась, що хотіла б знову народити дитину від свого бойфренда.