Якщо досі народна артистка України Таїсія Повалій розважає московську публіку на концерті до 9 травня, то рашисти, які відкрито хвалять Путіна за війну в Україні, їдуть сюди. Це Лариса Доліна, Григорій Лепс та Дмитро Дюжев.

Цікаво А де ж пір'я, – Володимир Остапчук поглузував над Кіркоровим, який приїхав на Євробачення

Доліна, Дюжев і Лепс припхалися на Донбас

Спочатку зірок-пропагандистів Доліну та Дюжева помітили біля меморіалу "Жертв фашизму" в Донецьку, де ті зі скорботними обличчями клали квіти. Після цього артисти приєдналися до Лепса на концерті до "дня республіки". Там вони співали гімн Росії та свої недохіти.

Ба більше, Лепс планує залишитися на Донбасі. Він анонсував сольні концерти й пообіцяв провідати поранених російських окупантів.

Бурхлива реакція Тіни Кароль на приїзд Лепса в Донецьк

"Ми приїхали підтримати друзів, поспівати. Сподіваюся, ми трохи відволічемо їх від цих тяжких буднів. Зайдемо в госпіталі, провідаємо", – заявив Лепс в інстаграмі. Цікаво, що на тлі грала пісня Володимира Висоцького "Рыцарский турнир", в якій є рядки "я презираю короля", "мне наплевать на короля".

Нутро тварини. Все було ясно ще тоді, коли я сказала тобі "ні". Заїжджай глибше, не тікай так швидко, ми зустрінемо як слід. "Ти будеш їжею для хробаків. Ми зневажаємо "короля". Трек обрав клас, молодець,
– емоційно висловилася Тіна Кароль.

Тут варто додати, що 2013 року Григорій Лепс хотів стати продюсером Тіни Кароль, але вона відмовилася і від контракту, і від кар'єри на Росії.

Григорій Лепс дорогою на Донбас / Скриншот з інстаграму Тіни Кароль

Головне про кремлівських пропагандистів, яким заборонено в'їзд до України

  • Григорій Лепс – палкий путініст і прихильник повномасштабної війни Росії проти України. Зокрема, 2015 року він відзначився на концерті "Ми разом", присвяченому "річниці возз'єднання Криму з Росією".
  • Лариса Доліна – співачка, яка виросла в Одесі, але має антиукраїнські погляди. Вона незаконно їздить до окупованого Росією Криму та регулярно виступає з пропагандистськими гаслами.
  • Дмитро Дюжев – актор і співак, який фігурує в "Миротворці" за незаконне відвідування окупованого Росією Криму.