Два дні тому, 26 січня, Сніжана Єгорова зробила абсурдну заяву – оголосила, що підтримує президента країни-агресорки Володимира Путіна. Відтоді хейт ллється на неї звідусіль. Слідом за рідною донькою Анастасією Ровінською телеведучу розкритикувала дизайнерка Ольга Навроцька.

Гаряча тема Донька Сніжани Єгорової пригадала, як їй порадили переїхати до Росії через позицію матері

Як Ольга Навроцька відреагувала на заяву Єгорової

Під скандальним дописом Сніжани Єгорової модельєрка залишила лаконічний коментар. "Снєжо, ти їб*н*лаясь?" – емоційно відреагувала Ольга Навроцька. Вона одна з небагатьох друзів телеведучої, які наважилися осудити її публічно.

Скриншот з фейсбуку Сніжани Єгорової

Сніжана Єгорова образила Навроцьку у відповідь

Скандальна знаменитість не забарилася з відповіддю, однак написала Ользі Навроцькій в особисті повідомлення. Вона дорікнула експодрузі тим, що та не має дітей, тому війна їй не страшна.

"Я знаю, Олечко! Ти ж мила у всьому! У будь-якій країні знайдеш застосування! Твори світи, серед війни. Це ж так романтично! Коли чужі діти сидять у підвалах. Звідки ж тобі знати? У тебе немає дітей. Тільки свинокролики та милі коханці… Бог не дав, як і розуму. Тільки краса порожня і марна", – емоційно написала Сніжана Єгорова.

Дизайнерка відправила її куди подалі й додала, що "істерія продовжується". Після так званого "політичного скандалу" Ольга Навроцька додала, що в маси треба нести любов і світло.

Листування Сніжани Єгорової та Ольги Навроцької / Фото з фейсбуку

Скандал зі Сніжаною Єгоровою

  • Ведуча заявила, що підтримує політику агресора Путіна, та показала, що дивиться прокремлівський ютуб-канал. Фоловери ж порадили їй "закусити й тримати руки подалі від телефону".
  • Найстарша донька Єгорової Анастасія Ровінська засудила позицію матері. Як з'ясувалось, вони не спілкуються понад рік, тому дівчина "не може і не повинна відповідати за слова і вчинки мами".
  • Крім того, Стася додала, що їй страшно за молодших братів і сестру, які зараз живуть з Єгоровою за кордоном.