Це сталося ще 24 серпня – в День Незалежності України. Нагадаємо, що співачка-зрадниця підтримала геноцид українців напередодні повномасштабного вторгнення.

Цікаво Ш*лава московська, – Приходько розкритикувала зрадницю Повалій, яка співає українською в Росії

Таїсія Повалій отримала російське громадянство

Співачка родом з України офіційно стала росіянкою. Блогер Богдан Беспалов опублікував фото документів, які підтверджують, що Повалій має російський паспорт. Ця інформація була опублікована на одному з російських державних сайтів.

Запатентувала індивідуальне підприємство і отримала російське громадянство в День Незалежності України. Від 24 серпня 2023 року рахується на обліку державних реєстрів – новоспечена громадянка Росії українського походження Таїсія Повалій,
– написав він.


Повалій отримала російське громадянство / Фото з телеграму Беспалова

Як Таїсія Повалій зрадила Україну

  • Співачка давно підтримує путінський режим та війну в Україні. Ще у січні 2022 року Повалій дала інтерв'ю російським ЗМІ, де заявила, що підтримує "звільнення України".
  • "Усі ці 8 років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там вбивають людей... Я чекала настання часу справедливості. Нарешті, він настає… Відчуваю, що Росія зараз мене захищає", – казала Таїсія.
  • Вона їздила в окупований Луганськ, де розважала загарбників, які власноруч вбивають українців.
  • У лютому цього року артистку заскочили в компанії путіністки Лариси Доліної. Разом з ними був і чоловік зрадниці Повалій – продюсер Ігор Ліхута.
  • А нещодавно Повалій виступила на концерті "Песни русского мира". Там вона нахабно заспівала українську народну пісню "Ти ж мене підманула".

Раніше стало відомо про те, що російське громадянство також отримала відома співачка родом з Черкас Анна Asti.