Українська співачка TAYANNA пересиджує війну на Балі, де винаймає житло з подругою. Вона зізналась про складність життя за кордоном.

До теми TAYANNA пояснила, чому досі виплачує гроші експродюсеру Алану Бадоєву

TAYANNA про життя за кордоном

Виконавиця зі сльозами на очах зізналась, що через війну зрозуміла, що не цінувала все те, що мала. Через розставання з бойфрендом їй довелось шукати інше житло на Балі й починати життя заново.

Важко… Коли я побувала в Києві вдома, я зрозуміла за цей весь час, що краще нашої країни немає, як ми не цінували те, що в нас було, повністю все. Ні життя, ні людей, ні роботу, ні своє місце, ні свою країну, нічого, мало хто цінував,
– поділилась співачка.

"Багато хто каже, що щастя має бути всередині, де б ти не жив, що б ти не робив, де б ти не був. Я не знаю, як воно мотивується, точно не таким чином, коли в тебе все забрали і ти маєш просто так своє життя заново будувати. І тобі не 20 років, коли на це все є мотивація, шалена енергія і віра".

Повне інтерв'ю з TAYANNA: дивіться відео онлайн

TAYANNA додала, що досі не вірить у те, що війна триває. Перший тиждень вторгнення також пройшов для неї непросто.

До теми Дешевше, ніж в Європі, – TAYANNA розповіла, скільки грошей витрачає на життя на Балі

Я досі не вірю. Я бачила, була, ракети зустрічала, але досі не віриться мені у це все. Ми пережили такий шок. Тиждень просто не жили. Всі було в телефонах, безсонні ночі, бо різниця в часі, цілодобові зідзвони, одразу якісь допомоги волонтерські. Нам було важче, бо ти далеко, і не знаєш, що зробити,
– зауважила артистка.

"Таке відчуття безпомічності. Там хоча б все зрозуміло, є люди, ти можеш з ними кудись піти, домовитися, побачити на власні очі, а ми то все з новин дізнаємося чи до друзів дзвонимо. Це звісно було дуже важко, але згодом мене більше шокувала реальність".