Про новий роман Цимбалюка говорять з кінця листопада. Актор публікував фото з дівчиною, але не називав її імені. Та ЗМІ вдалося розсекретити пасію Тараса. Напередодні Нового року він підтвердив, що зустрічається зі Світланою Готочкіною.

До теми Тарас Цимбалюк вперше показав обличчя нової коханої: фото в ліжку

Тарас Цимбалюк зустрічається зі Світланою Готочкіною

Актор підтвердив стосунки з рестораторкою, опублікувавши світлини зі спільної фотосесії. На фото Тарас та Світлана зображені у чорному спортивному одязі. Закохані тримають одне одного за руки, Цимбалюк ніжно дивиться на обраницю.

Підпису до фотографій актор не залишив, лише позначив Світлану. Тож тепер Тарас не приховує від публіки свою кохану. Але сама Світлана наразі не робила жодних заяв щодо цих стосунків.


Світлана Готочкіна та Тарас Цимбалюк / Фото з інстаграму актора


Світлана Готочкіна та Тарас Цимбалюк / Фото з інстаграму актора

Стосунки Цимбалюка та Готочкіної: головне

  • Перші фото зі Світланою Тарас опублікував приблизно через 5 місяців після розлучення з візажисткою Тіною Антоненко. У жовтні в інтерв'ю 24 каналу актор розповідав, що не живе з екскоханою вже 5 місяців, але на той час офіційно вони ще не були розлучені.
  • Все частіше Готочкіна та Цимбалюк публікували в мережі подібні фото. Тому чуток про їхній роман ставало все більше.
  • Відомо, що Світлана Готочкіна є рестораторкою і дизайнеркою, у час повномасштабної війни продовжує спілкуватися російською мовою.
  • Закохані не соромляться показувати на камеру пристрасть, яка панує між ними. А тепер не приховують і самих стосунків.