3 роки тому "Батя" був не військовим, а лікарем. Тоді діти Тараса Тополі потрапили в інфекційне відділення і він їх лікував.

Читайте також Мертвий побратим поруч чи обстріли: Тарас Тополя зізнався, що для нього найстрашніше на війні

Історія "Баті", який врятував дітей Тараса Тополі

Зараз "Батя" разом з Тарасом перебуває на фронті, але зараз Тополя служить парамедиком, а офіційна посада "Баті" в роті – не медик. Але захисники знають, що побратим зможе врятувати їх від загибелі, якщо це буде потрібно.

"Батя" рятував наших дітей в інфекційному. Три роки тому. Пам'ятаю, як намучилися тоді з коханою, коли у дітей температура 40, блювота і нічого не допомагає. За два тижні відділення "Баті" поставило малечу на ноги,
– пригадав Тарас.

"На війні "Батя" також рятує дітей. І дорослих хлопчиків, і маленьких, прикриваючи собою їхнє важке, але відносно мирне життя в тилу. Хоча офіційно в роті його посада не медик, проте всі знають, що "Батя" знає, як зробити так, щоб вижити", – поділився Тополя. Також Тарас опублікував фото "Баті", в очах якого видно неймовірну втому та шалену віру в те, що ми обов'язково переможемо.

Ось дивиться "Батя" на всіх нас і ніби запитує: "Що ви там, бродяги, страшно?" Страшно, "Батя", страшно. Але хто, якщо не ми,
– зворушливо підсумував музикант.


"Батя" / Фото з фейсбуку Тараса Тополі

Зверніть увагу Перегинають палку, – Тарас Тополя зізнався, що дратує військових з мирного життя