"Антитіла" – один з найпопулярніших українських гуртів, який має багато прихильників в Україні та світі. У мирний час музиканти збирали стадіони. Та з початком війни їм довелося змінити музичні інструменти на зброю. Зараз хлопці захищають Київ.

Важливо Київ взяти нереально, – Тарас Тополя про місто-фортецю і тероборону в ексклюзивному інтерв'ю

"Антитіла" звернулися до Еда Ширана

Артисти звернулися до британського колеги й подякували йому та всьому британському народу за підтримку України у такий складний час: "Повірте, ми ще віддячимо. Ми завжди, завжди пам'ятатимемо про це".

29 березня у Бірмінгемі, що в Англії, відбудеться благодійний концерт для України. З цього приводи Тарас Тополя разом з колегами з "Антитіл" звернувся до Еда Ширана.

Пропонуємо зробити телеміст Київ – Бірмінгем із живим увімкненням з Києва. Ви граєте там, ми граємо тут, в Києві, в місті яке не скорилося і ніколи не скориться російським окупантам. Ми не боїмося, ми хочемо через музику показати всьому світу, що Україна сильна і нескорена. Ми будемо битися і співати заради перемоги на очах у всього світу, який підтримує нас,
– наголосили музиканти.

"Антитіла" звернулися до Еда Ширана: дивіться відео онлайн

Хлопці закликають відзначати Еда Ширана у коментарях під дописом, що вище. Таким чином він швидше зможе побачити їхнє звернення.