Про це Тарас Тополя розповів у нещодавньому інтерв’ю. Раніше співак також зізнався, чи хотів би повернутися на фронт.

Ви маєте це подивитися Тіна Кароль "спалила" Кремль під час концерту в Києві: ефектне відео

У репертуарі гурту "Антитіла" є лише два російськомовні треки. Вони були випущені ще до 2014 року.

Тарас Тополя не приховує – йому не соромно за російськомовні пісні. За його словами, колись вони розглядали можливість вийти на російський ринок, а їхня російськомовна пісня займала перші місця на "Нашому радіо".

"З цією піснею нас покликали на "Нашествие" у 2014 році, куди ми не поїхали, бо почалася анексія Криму і війна на Донбасі. Відтоді ми повністю закрили для себе Росію", – відповів Тополя.

Тарас зізнався, що також не соромиться дружби з росіянином.

Ми робили кавер зі "Смисловими галюцинаціями", ми дружили із Сергієм Бобунцем, у нас були досить близькі стосунки, але 2014 все змінив,
– сказав лідер гурту "Антитіла".

Музикант не уточнив, чи спілкувався з російським музикантом після повномасштабного вторгнення.

Зазначимо, що Сергій Бобунець зайняв пропутінську позицію. Зокрема, він взяв участь у марафоні "ZaРоссию", виступивши на концерті в Барнаулі 16 квітня 2022 року. Зі сцени він підтримав так звану "спецоперацію".

Дивіться інтервю з Тарасом Тополею: відео

Тарас Тополя воював на передовій

  • З перших днів повномасштабного вторгнення музиканти гурту "Антитіла" вступили до лав територіальної оборони, щоб захищати країну від російських загарбників.
  • Тарас Тополя разом з колегами з гурту служив у 130 батальйоні тероборони Києва, який спеціалізується на наданні медичної допомоги постраждалим у зоні бойових дій.
  • Спершу підрозділ перебував на Київщині, а згодом його перенаправили на північ Харківщини.
  • Після шести місяців активної участі музикантів на передовій, за наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, артистів вивели із зони бойових дій у Київ.