Популярна українська співачка Настя Каменських нещодавно на тлі війни в Україні випустила патріотичну пісню. Зірка розповіла, що довго створювала трек.

До теми ТНМК і Kozak System звернулися до матерів усіх українських захисників: чуттєва пісня "Мамо"

Настя Каменських про свою пісню

"Єдине, що я можу як артист зробити, окрім волонтерства, це підбадьорити свою націю, свій народ. Для мене це дуже важливо. Я хотіла цієї піснею сказати, що ми дуже сильні, що ми єдині, що ми вже переможці, і я дуже пишаюся своєю країною. Одного разу, я знаю, що це точно буде, Україна покаже ясне небо. Ще дітки будуть гратися й усміхатися. Ще ми будемо щасливі", – поділилась артистка.

Настя Каменських зізналась, що довго не могла записати пісню. Все тому, що постійно розчулювалась.

Є моменти, де я не могла навіть переписати, бо я так багато плакала. Для мене ця пісня… Я навіть зараз розмовляю, і в мене тремтить все тіло, тому що я настільки багато вклала туди серця, душі, болю, любові. Чесно, дві-три години я не могла записати пісню. В мене такого ще не було. Я досі не можу на цю пісню реагувати без сліз,
– розповіла зірка.

Настя Каменських – Я – Україна: дивіться відео онлайн

Зауважимо, в час війни в Україні вже безліч знаменитостей випустили пісні, щоб підбадьорити наш народ. Зірки не тільки представили нові треки, але й перезаписали старі хіти, що сьогодні звучать суперактуально. З добіркою можна ознайомитися за посиланням.