На ЧАЕС лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук не лише для того, щоб заспівати працівникам під гітару, а й для того, щоб нагадати світу про катастрофу в Маріуполі, на заводі "Азовсталь".

Читайте також Жадан став "Людиною року" за версією видання Gazeta Wyborcza

Святослав Вакарчук виступив на Чорнобильській АЕС

"13 травня на ЧАЕС з візитом прибув фронтмен гурту "Океан Ельзи". На станції його дуже тепло зустрів персонал підприємства. Артист заспівав декілька зі своїх пісень, поспілкувався з працівниками, а також відвідав декілька об'єктів ЧАЕС", – повідомляє пресслужба.

Здається, це перший в історії музичний виступ на Чорнобильській атомній станції. Неймовірні працівники – сміливі і віддані своїй справі люди. Все буде добре,
– оптимістично написав зірка у фейсбуці.

Лідер "Океану Ельзи" наголосив, що це дуже важливе місце для всього людства та світу, адже всі знають про Чорнобильську катастрофу 1986 року. Однак зараз в Україні відбувається інша трагедія – у Маріуполі, на "Азовсталі". Тож музикант закликав уряди всіх країн допомогти з процедурою екстракції.

Ці люди працюють тут, щоб бути впевненими, що ця трагедія ніколи не трапиться – ні в Україні, ні в будь-якій іншій країні. Але інша трагедія стається просто зараз у Маріуполі. Люди там, включаючи солдат і цивільних, зморені російською армією, в абсолютно непридатних умовах. Ми повинні допомогти їм вибирайся звідти,
– заявив Святослав Вакарчук.

Святослав Вакарчук на Чорнобильській АЕС / Фото з фейсбуку підприємства

Святослав Вакарчук на Чорнобильській АЕС: відео

Головне про ситуацію на "Азовсталі"