Останні два тижні Святослав Вакарчук з "Океану Ельзи" безперервно їздить країною, аби підтримувати бойовий дух у найгарячіших точках України, передає 24 канал. Він встиг побувати у зруйнованому Харкові, у Запоріжжі, де окупанти захопили АЕС, в Одесі та Миколаєві, а тепер повернувся до рідного Львова.

Не пропустіть Будеш вільна, рідненька, – Сергій Бабкін переспівав свій легендарний хіт "Солдат"

Святослав Вакарчук влаштував мініконцерт на вокзалі у Львові

Просто на вході до головного залізничного вокзалу Львова музикант сів за фортепіано й зіграв свої хіти для волонтерів, вимушених переселенців і тих, хто тікає від війни в Польщу чи інші країни Європи. У скромному повсякденному образі та з синьо-жовтим прапором на інструменті Вакарчук виконав "На небі", "Еверест" та інші пісні "Океану Ельзи".

Мій рідний Львів сьогодні став домівкою, тимчасовим прихистком, станцією надії для сотень тисяч українців. А наш залізничний вокзал – епіцентром сліз, радості, надій, прагнень і віри. Зараз у Львові і просто не міг не підійти туди. Цих емоцій, історій, очей, облич я не забуду ніколи,
– поділився Святослав Вакарчук в інстаграмі.

Святослав Вакарчук заспівав на львівському вокзалі: фото

Святослав Вакарчук заспівав на львівському вокзалі: відео 24 каналу

Святослав Вакарчук заспівав на львівському вокзалі: відео 24 каналу

Цікаво, що днями Святослав Вакарчук заспівав в Одесі перед забарикадованим пам'ятником Дюкові Рішельє. На Потьомкінських сходах лідер "Океану Ельзи" під гітару виконав пісню "Човен".