Концерт британців з Iron Maiden відбудеться у рамках європейського туру Legacy Of The Beast 2022, до якого увійшло всього шість концертів. Вони відбудуться у Хорватії, Сербії, Румунії, Україні, Болгарії і Греції.

До вашої уваги Велике повернення: "Океан Ельзи" виступить у 2022 році на найбільшому стадіоні України

Організатори події обіцяють, що обов'язково буде ексклюзивний попередній продаж для членів фан-клубу Iron Maiden. Спеціальними гостями київського шоу будуть австралійці з Airbourne за підтримки Lord Of The Lost. Самі ж музиканти з Iron Maiden обіцяють виконати свої найпотужніші хіти за всю історію існування колективу.

Iron Maiden приїде в Україну: дивіться відео

Чим знаменитий гастрольний тур Legacy Of The Beast

Музичне шоу свого часу зібрало понад 2 мільйони глядачів у 40 країнах світу! До цього туру також увійшов грандіозний виступ перед 100-тисячною публікою на легендарному Rock in Rio у Бразилії.

"Ми пишаємося цим шоу і отримуємо прекрасні відгуки від багатьох фанатів, які побачили концерти в Європі, Мексиці, Північній та Південній Америці. У нашому шоу відбуваються неймовірні й часом навіть божевільні речі! Наприклад, репліка літака Spitfire, що ширяє над сценою під час виконання Aces High, тонни піротехніки, гігантський Ікар, мушкети й кілька справді приголомшливих вогнеметів, із якими мені страшенно весело, ось побачите! І, звісно, у нас є Едді, якого ви ніколи не бачили наживо", – прокоментував майбутні концерти вокаліст Iron Maiden Брюс Дікінсон.

Що відомо про гурт Iron Maiden


Колектив виник на Різдво 1975 року за ініціативи бас-гітариста Стіва Гарріса, і за 46 років учасники гурту стали одними із найпопулярніших і найзначніших виконавців у стилі хеві-метал, частиною "Нової хвилі британського важкого металу". Iron Maiden продали понад 110 мільйонів альбомів у всьому світі; три з них досягли першого місця і 15 потрапили в список 10 хіт-парадів одної лише Британії. Гурт випустив 17 студійних альбомів, останній з яких вийшов у вересні 2021 року під назвою "Senjutsu"