Українська співачка Світлана Тарабарова має родичів у Росії. Це рідний брат її мами, на жаль, він піддався впливу російській пропаганді.

Читайте також Сказали, що я безвідповідальна, – Тарабарова про реакцію батьків з Херсона на третю вагітність

Світлана Тарабарова про дядька в Росії

Рідний брат моєї мами. Нормальна людина була все своє життя. Але на початку війни він почав виписувати всім нам, як все круто, як ми зараз вам допоможемо. Реально цими пропагандистськими гаслами. Відчуття, що хтось мозок у нього дістав і поставив туди телевізор,
– поділилась виконавиця.

Після таких повідомлень артистка разом з сестрами та мамою намагалась донести до дядька правду. Але ці спроби не увінчались успіхом.

"Ми якось намагалися донести правду. Закінчилося це абсолютно нічим. Дядько залишився при своїй думці. Ми просто перестали спілкуватися. Це реально хвороба".

Які зірки мають рідню в Росії

  • Сергій Бабкін називає рідню у ворожій країні – хворими на одну хворобу та зомбі в пастці. Він додав, що не намагався до них докричатися, бо пробачив їх уже давно.
  • Павло Зібров має родичів у Росії, а також окупованому Севастополю. Він називає їх "стадом баранів", бо всі вони кажуть: "А що від нас залежить? Від нас нічого не залежить".
  • Телеведучий Олексій Суханов припинив спілкування з сім'єю з Росії на другий тиждень війни. На його слова "нас бомблять" відреагували: "Ну все, па-па".