Сергій Бабкін зізнався, що родичі з росії казали йому: "Мы думали, Сережа, что ты гораздо умнее. И Юра, твой брат, мы думали, что вы умнее, мальчики". Тож усі росіяни для нього – це "зомбі в пастці".

До теми "Не ходимо по кафешках, сидимо вдома": Сергій Бабкін про те, де й на які гроші живе в Німеччині

Сергій Бабкін про хворих родичів з росії

Я прекрасно розумію, що всі вони хворі однією хворобою. Вони зомбі в пастці. Така їхня доля. Більше того – вони самі такої долі бажають. Бо якби не бажали, якось би боролися, шукали вихід, хоч щось робили,
– сказав Сергій Бабкін в інтерв'ю "КП в Україні".

Саме тому він, на відміну від інших українських артистів, не намагався докричатися до росіян.

"Ті, хто мовчать, нехай мовчать. Хай собі там тихесенько живуть. Вони ж сподіваються перечекати. Але всі все бачать. Як вони будуть жити далі – я не знаю. Нам про таких взагалі думати не треба. Це мотлох, який треба вимести. А нам своє робити", – наголошує музикант.

Чи пробачив Бабкін родичам з росії

Співак зізнався, що не тримає зла на родичів, які підтримують фашистський режим путіна. Йому від них ні холодно ні жарко.

Я вже пробачив, давно. Спочатку завжди гостро, завжди сильно, завжди божевільно. Спочатку було боляче, звичайно, а потім ні. Я на них не серджуся, бо вони хворі… Ти що ображаєшся на хвору людину? Ні, звичайно, ні. Вона хвора і хвора собі, на що ображатися?
– заявив Сергій Бабкін.