Безгрошів'я у період війни трапляється навіть з українськими зірками, про що відверто розповідала Світлана Тарабарова. Співачка хотіла продати будинок, щоб розпрощатися з боргами.

До слова Знаменитий блогер Волошин приголомшив сумою, яку заробляє у місяць

Світлана Тарабарова про фінансові труднощі

На запитання про те, як вдалося розв'язати фінансові труднощі, артистка відповіла: "Поки що ніяк".

Будинок досі на продажу. Звичайно, ми чекаємо, можливо, відкриються якісь кредити від країни, може іпотека. Ще не вирішили це питання. Ну, звичайно дуже хочемо, щоб ми продовжували тут жити. Ну як буде,
– поділилась співачка.

Світлана Тарабарова також зізналась, що зараз найбільше коштів вона витрачає на оренду, заробітну платню, їжу та дитячий садок.

З трьома дітьми співачці допомагає няня Олена.

"У нас є няня, яка з нами вже чотири роки. Вона наше все, але навіть вона вже закипає, бо з трьома. Не вірте, коли кажуть, там, де двоє, там і троє. Це все брехня", – розповіла артистка.

Інтерв'ю зі Світланою Тарабаровою: дивіться відео онлайн

Чому у співачки фінансові труднощі

  • Як розповідала сама артистка рік тому, 24 лютого 2022 шоубізнес помер. Музиканти працюють здебільшого на благодійних засадах, заробітки впали або взагалі зникли.
  • За словами Світлани Тарабарової, у неї підписаний кредитний договір з забудовником. Пів року вона не виплачувала кредит, та далі так не могло тривати. Тому зірка пішла на складне рішення – виставити дім на продаж. Це помешкання у селі Дмитрівка, де чимало хат постраждало через обстріли окупантів.
  • Якщо співачці таки вдасться продати їхній будинок – вона з сім'єю переїде до Києва.