На кривавий обстріл Херсона під час божевільного виступу Путіна зірковий бомонд відреагував емоційно. Світлані Тарабаровій, яка народилася у прифронтовому нині місті, болить чи не найбільше, адже її батьки могли бути там.

Важливо Повідомили практично одразу, – Тарабарова зізналась, як її діти відреагували на вагітність

Світлана Тарабарова показала маму після обстрілу Херсона

"Херсон. Тварюки з недокраїни продовжують просто вбивати людей", – написала співачка під відео з потрощеною зупинкою, де загинули люди.

Після моторошних кадрів Світлана Тарабарова показала маму, яка пережила окупацію Херсона, а два місяці тому переїхала до неї під Київ. Вона більше не ховається від щоденних обстрілів, а проводить теплі вечори з сім'єю. Так, жінка, яка працювала вихователькою в дитячому садку, читає книжки своїм онукам – 4-річному Івану та 2-річній Марійці.

Кожного дня дякую небу, що нам вдалося забрати батьків з того пекла,
– прокоментувала Світлана Тарабарова.

  • Нагадаємо, забрати батьків з-під обстрілів у Херсоні Світлані Тарабаровій вдалося лише наприкінці грудня. Вона не могла витягти їх з окупації, а після звільнення у сльозах благала переїхати до неї під Київ. До мами й тата зірка достукалася лише після того, як росіяни жорстоко "обстріляли її дитинство" – мікрорайон Острів.
  • У листопаді, незадовго після звільнення Херсона, артистка розповідала, що в будинку її батьків не було ні світла, ні води, по технічну вони ходили до річки, а питною їх запасли друзі-військові Тарабарової.