Знаменитість, яка днями замилувала мережу фото з 3-місячною донькою, сьогодні, 24 липня, опублікувала світлини з мамою. Вона поділилася, що її батьки дуже сумують за рідним Херсоном. Однак співачка намагається відволікати їх та проводити з ними багато часу, адже зараз такі моменти дуже цінні.

Важливо Ведучий Гордєєв побував у Спасо-Преображенському соборі: фото жахливих наслідків обстрілу

Світлана Тарабарова показала фото з мамою

На кадрах, які виставила зірка, можна побачити, як усміхнені мама з дочкою обіймаються. Світлана одягнула світлу сорочку та джинси з білими кедами. Мама артистки була одягнена в чорну сукню в білий горох.

Я щаслива, що мої батьки зараз поруч. Але вони все одно дуже сумують за домом. Я кожного дня намагаюсь відволікати їх від новин про Херсон. Це майже неможливо, адже болить бачити, як руйнують рідне місто. Але такі обійми, такі моменти разом — неоціненні. Все, що зараз допомагає — це прості, людські й щирі емоції та підтримка,
– написала виконавиця.

Реакція соцмереж

Підписники написали багато приємних слів артистці та її мамі. Вони також зазначили, що жінки дуже схожі:

  • "Ви така світла людина";
  • "Які красиві";
  • "Такі красиві";
  • "Які ви схожі".

Коментар під фото також залишила зіркова подруга Світлани Тарабарової Наталка Карпа: "Мої рідні дівчатка, люблю Вас! Обов'язково буде перемога і ми поїдемо в Херсон. Хтось додому, хтось на концерти, хтось, щоб побачити справді героїчне місто, яке неодмінно відбудуємо".

Нагадаємо, з Херсона батьки артистки виїхали вже після деокупації, коли Росія щоденно обстрілювала їхній район Острів.

  • Вдома у батьків співачки не було ні світла, ні води. Вони навіть ходили по технічну воду на річку. З питною, на щастя, допомагали друзі-військові та волонтери.
  • Згодом в Херсоні відкрився "Пункт Незламності", де можна погрітися, зарядити телефон, павербанк, поспілкуватися та випити чаю. Крім того, херсонців тоді підгодовував волонтер з Шотландії, який їздить Україною на "піца-мобілі" та безкоштовно пригощає італійською національною стравою.
  • Однак обстріли не вщухали. Крики, сльози та вмовляння зіркової доньки не діяли на батьків співачки, вони "трималися за стіни, в яких прожили все життя". Втім, все ж вдалося переконливо поговорити й напередодні Нового року їх евакуювали.