У відвертому інтерв'ю 24 каналу Світлана Тарабарова наголосила, що за останні сім місяців не дала жодного комерційного концерту, усі її виступи були благодійні. Оскільки через війну потерпає не лише розважальний бізнес, а й реклама, то сім'я співачки залишилася без прибутку.

Читайте також Світлана Тарабарова продає будинок через кризу: куди вона переїде з сім'єю

Чи готова Світлана Тарабарова змінити професію

"Професія артиста, весь розважальний бізнес зараз уже бізнесом не назвеш. Тому що навіть у карантин ми мали змогу працювати в рекламному бізнесі, а зараз навіть реклама потерпає. Бюджетів величезних немає, але викрутимося, вистоїмо. Криза є, вона жахлива, але скаржитися – не моя фішка, вибачте", – оптимістично заявила нам артистка.

Вона зауважила, що зі сцени не піде навіть через кризу, адже для неї це не робота, а сенс життя.

Насправді професію можна змінити, але для мене сцена – це більше, ніж просто професія. Це життя, це доля, а це вже змінити неможливо,
– заявила Світлана Тарабарова.

Бліц-інтерв'ю зі Світланою Тарабаровою у відеоформаті: дивіться відео онлайн

До речі, в одному з випусків "Дорослих дівчат" Оля Полякова та Маша Єфросиніна обговорювали професійну трансформацію. У студії співачка заявила, що якби залишилася без грошей, то могла б виступати в ресторані. Світлана Тарабарова вважає, що це непоганий варіант на старість.

"Напевно, свій ресторан біля моря і можливість співати в ньому – мрія кожної співачки, але я сподіваюся, що це станеться ближче до пенсії", – прокоментувала нам Тарабарова.