Днями співачка відіграла концерт за кордоном. В інстаграм-сторіс Лобода опублікувала фото відео зі свого виступу в Ніцці.

Цікаво Це зроблено з душею, – Оля Полякова заступилась за Джамалу, яку захейтили через виконання гімну

Виявилося, що артистка виконувала старі російськомовні хіти. Ба більше, співачка під час виконання треку "40 градусов" російською мовою обгорнулася в український прапор.

Виступ Світлани Лободи в Ніцці: відео з її інстаграму

Крім того, Світлана Лобода вийшла на сцену в синьо-жовтій накидці. Проте вона мовою країни-агресора розповідала про "непрості випробування українців".

Багато видалось випробувань. Я знаю, що ці випробування, звісно ж, вони непрості. Але кожна сильна людина, має вірити в себе… Я знаю, що Україна переможе,
– заявила артистка.

Це дуже обурило глядачів концерту. На відео чутно, як із залу присутні кричали Лободі, чому вона не співає та не говорить українською.

У коменарях до допису співачки українці також висловили обурення:

  • "Потрібно було повністю українською співати, а то якось не комільфо: прапор український, а співає російською".
  • "Співайте українською, забудьте російські пісні".
  • "Чому співає російською мовою?"
  • "Суцільне лицемірство".
  • "Вже б час зробити переклад пісень... До Барського тобі далеко".
  • "Чому не рідна мова тоді, якщо прапор на плечі одягла?"

Нагадаємо, що наприкінці ​​червня співачка ганебно відреагувала на акцію 16-річної Дарини Вдовенко, яка яка вийшла з плакатом "Харків без Лободи". Зокрема, артистка намагалась принизити дівчину перед публікою, порушувала її особисті кордони, запитувала про те, хто дав їй гроші.