Українська співачка Джамала у суботу, 5 серпня, виконала гімн України на стадіоні футбольного клубу Челсі в Лондоні. Її виконання відрізнялося від традиційного – співачка використала власні "фішки" та стиль під час співу. У мережі багатьом сподобалось аранжування, та знайшлися й ті, хто захейтив Джамалу.

Дивіться також "Виглядає як сестра": Оля Полякова замилувала рідкісними фото зі своєю мамою

Оля Полякова заступилась за Джамалу

Співачка Оля Полякова долучилась до бурхливого обговорення в мережі. Вона заступилась за колегу та зауважила, що її виконання було не просто самобутнім, а талановитим.

Знаю, що несеться хейт у бік Джамали через її виконання гімну. Я послухала і хочу вам сказати, що це було дуже круто і талановито. Самобутність артиста доречна у виконанні будь-якого твору, якщо це зроблено чесно, з душею і талановито,
– зазначила Оля Полякова.

"І взагалі, виконання гімну не має виглядати як на радянському параді. Це тріумф духу, а наш дух український – це дух творчості, пошуку, самовираження. Тому, Джамала, це було фантастично", – додала зірка.

Оля Полякова про виконання Джамали: відео

Джамала відповіла їй в інстаграм-сторіз та подякувала за підтримку. "Ось де не думала сколихнути суспільство. Мені дуже приємно. А головне, у мене вже точно намалювалася статистика, кому не сподобалося. Якось поділюся цим".


Джамала відповіла Олі / Фото з інстаграм-сторіз

Оля Полякова й сама виконала гімн України

6 серпня Оля Полякова заспівала гімн України перед благодійним матчем українського "Шахтаря" з англійською командою "Тоттенхем" у Лондоні.

Оля Полякова – Гімн України: дивіться відео онлайн

У мережі з'явилося чимало схвальних коментарів. Її почали порівнювати з Джамалою та висловлювати думку, чиє виконання було кращим.

  • "До мурашок! Найкраща";
  • "Дякуємо, Олю, що не спаплюжили наш державний гімн, як зробили це інші, аби просто виділитись. Дуже гарно";
  • "Набагато краще, ніж Джамала. Вона хоч татарка, але мелізмів було забагато для національного гімну";
  • "Відправте її до музичної школи. Шльопки – це її рівень. Джамала із джазовою версією набагато краща".