Американська співачка Холзі поділилась щирими та відвертими світлинами з шанувальниками. Після перших пологів вона часто публікує фото в інстаграмі.

Дивіться також Меган Маркл проігнорувала подарунок батька з нагоди дня народження

Холзі показала зміни свого тіла

Артистка оприлюднила знімок, де демонструє оголений живіт після вагітності та пологів. На ньому помітні чималі розтяжки. Холзі не соромиться показувати такі фото – так вона хоче довести, що всі тіла є красивими. Також цими світлинами знаменитість підтримує шанувальниць-матусь.

Ось так це виглядає,
– написала Холзі.


Холзі показала розтяжки / Фото з інстаграму Холзі

Також співачка показала серію фото, на яких зображена дитяча кімната. Там чимало милих картин та іграшок. Зазначимо, що Холзі не розсекречує стать первістка, однак оголосила його ім'я – Ендер Рідлі Айдін.

Перед цим Холзі показувала, як годувала дитину грудьми на природі. Вона одягнула чорні шорти та лілову кофтинку з принтом і на тонких бретелях.

Холзі стала мамою: що відомо

  • Знаменитість вперше оголосила про вагітність наприкінці січня. Вона поділилась з прихильниками чарівною фотосесією, на якій оголила округлий животик.
  • Батьком дитини став 21-річний режисер і сценарист Алев Айдін. Він підтвердив вагітність зірки, оприлюднивши кадри вагітної коханої в себе на сторінці.
  • 14 липня Холзі народила первістка і показала перше фото з ним та з коханим. Однак оголосила про те, що стала мамою, на кілька днів пізніше.