Холзі стала мамою

26-річна американська співачка Холзі та її бойфренд Алев Айдін вперше стали батьками. Про це зірка повідомила на особистій сторінці в інстаграмі.

Радимо прочитати Крістен Стюарт та сценаристка Ділан Мейєр одружилися, – ЗМІ

Холзі оприлюднила зворушливі кадри першої зустрічі батьків з малюком. Вона лежала у палаті, тримаючи на грудях первістка й закохано дивилась на коханого. Алев натомість спрямував погляд на малюка.

Також артистка показала доволі інтимний кадр, сфотографувавши процес годування грудьми. Вона оголосила й ім'я дитини – Ендер Рідлі Айдін.

Вдячність. Від найбільш “рідкісних” та ейфоричних пологів. Працює від любові,
– написала Холзі під знімками.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Що відомо про вагітність Холзі

  • Знаменитість вперше оголосила про вагітність наприкінці січня. Вона поділилась з прихильниками чарівною фотосесією, на якій оголила округлий животик.
  • Батьком дитини став 21-річний режисер і сценарист Алева Айдіна. Він підтвердив вагітність зірки, оприлюднивши кадри вагітної коханої в себе на сторінці.
  • Зазначимо, що Холзі раніше не розповідала про стосунки з на п'ять років молодшим Алевом. Відомо, що вони зустрічаються щонайменше з жовтня 2020 року. Саме тоді пару підловили папараці під час спільного виходу в Лос-Анджелесі.